MÜÜGITINGIMUSED

Mopeedautod OÜ, registrikoodiga 14236605, Kadaka tee 52e ,12915, Tallinn (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab Mopeedautod e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

1. E-POOD

1.1  Mopeedautod e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.

2. ÜLDSÄTTED

2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.

2.2. Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.

2.3. Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajale.

3. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE

3.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita
nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse
ekraanile tasu suurus, mille saab Maksekeskuse AS lahenduse abil.

3.2 E-poes kuvatud toodete saadavus võib olla erinev.

3.3 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

3.4 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

3.5 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.

3.6 Teenuse kasutaja kinnitab, et on vähemalt 15 aastane.

3.7 Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt e-mail, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel või ettemaksu arve alusel.

3.8 Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

3.9 Müük toimub siis, kui Teenuse kasutaja on saatnud E-poe interneti lehe kaudu tellimuse ning on tellimuse eest tasunud.

4. SOODUSKUPONGID

4.1 Sooduskuponge saavad kasutada e-poe kliendid.

4.2 Sooduskupong  on kahte erinevat liiki- sotisaalmeedias hooajaliselt kampaaniaraames antud kood ja püsikliendi programmis kliendile saadetud tootega antud sooduskupong.

4.3 Sooduskupongi kasutamine

4.3.1. Lisage kõik soovitud tooted ostukorvi.

         4.3.2. Sisenege ostukorvi

         4.3.3Leidke üles Kupongi koodi kast

         4.3.4 Kirjutage sooduskupongi kood Kupongi koodi kasti ning vajutage “Kasutage kupongi ” kastile.

        4.3.5 Kohe peale seda peaks ostukorvis näha olema kupongi nimi ja soodustus rida asub kohe valitud toodete all.

        4.3.6 Korraga saab kasutada ainult ühte sooduskupongi. Juhul, kui teil on ostukorvis sooduskupongi real kirjas juba ühe sooduskupongi andmed, aga soovite kasutada teise nimega kupongi, siis peate valitud toodete all oleva kupongi kustutama. Kustutamiseks vajutage sooduskupongi real KUSTUTA  märgile. Seejärel kirjutage soovitud kupongi kood kasti ning vajutage ` OK` kastile.

       4.3.7 Kui jääte hätta sooduskupongi kasutamisega, siis palun võtke meiega ühendust. Kui olete tellimuse juba esitanud, siis soodustust ei saa kahjuks  enam hiljem lisada.

5. HINNAD

5.1. Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

5.2. Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

6. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

6.1  Kaupu tarnime Eesti Vabariigi siseselt.

6.2 Teenuse kasutajal on õigus valida nelja erineva kauba kättesaamisviisi vahel.

6.2.1 Kaubad toimetatakse Teenuse kasutajani kulleriga või pakiautomaati mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist.

6.2.2 Osade kaupade puhul tuled Teenuse kasutajal ise järgi tulla Tallinnas Kadaka tee 52e Mopeedautod OÜ töökotta.

6.2.3 Kaubad toimetatakse Teenuse kasutajani Eesti Vabariigi piires Omniva pakiautomaadi, Itella SmartPOST pakiautomaadi või DPD kullerteenusega.

6.3 Kui Teenuse kasutaja on valinud kohaletoimetamise viisiks kulleri, siis toimub kauba kohaletoimetamine kulleriga 7-14 tööpäeva jooksul, kui Omniva-, Itella SmartPOSTi või DPD kullerteenusega, siis toimub kauba kohale toimetamine Teenuse kasutaja poolt valitud Omniva või Itella SmartPOST teenuse automaati 7-14 tööpäeva jooksul. Kõik saadetised on kindlustatud kliendile üleandmise hetkeni.

6.4 Kui Teenuse kasutaja on valinud kauba kättesaamisviisiks kaupadele ise järele tulemise Tallinnas Kadaka tee 52e asuvasse Mopeedautod OÜ töökotta, siis informeeritakse Teenuse kasutajat telefoni või e-posti teel hetkel, kui tema poolt tellitud kaubad on valmis üleandmiseks. Vastav info edastatakse Teenuse kasutajale hiljemalt 7 – 14 tööpäeva jooksul raha laekumisest Teenuse osutaja arveldusarvele.

6.5 Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud Teenuse kasutajale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kokkuleppel Teenuse kasutajaga.

7. LEPINGUST TAGANEMINE

7.1 Kui Teenuse kasutaja soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub Teenuse kasutaja sellest võimalikult kiiresti Teenuse osutajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil tellimused@mopeedautod.eu. E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Teenuse kasutaja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

7.2 Kui taganemisavaldus jõuab Teenuse osutajani peale Teenuse osutaja poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt E-poe Kasutuslepingu peatükile „Taganemisõigus”.

7.3 Teenuse osutaja kannab Teenuse kasutajale tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate kätte saamisest.

7.4 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

8. TAGANEMISÕIGUS

8.1 E-poes sõlmitud lepingutele kehtib 14-päevane sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganemisõigus. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on Teenuse kasutajale kättetoimetatud. Kui Teenuse kasutaja on otustanud lepingust taganeda, tekib tal kohustus kaup Teenuse pakkujale tagastada.

8.2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, rikkumata ja avamata originaalpakendis ning kasutamata.

8.3 Tagastusõigus ei laiene elektroonika toodetele (CDI-d, pingeregulaatorid, süütemähised jne.)

8.4 Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile tellimused@mopeedautod.eu.

8.5 Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

8.6 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist.

8.7 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

8.8 Teenuse kasutaja kohustub kandma kauba tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

8.9 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul – tooted, mis on tellitud spetsiaalselt Teenuse kasutaja isiklikke vajadusi arvestades.

8.10 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Kasutuslepingu punktides 7.1 – 7.4 toodud tingimustele, siis raha Teenuse kasutajale ei tagastata ning tagastatud toode jääb Teenuse osutaja juurde hoiule. Hoiustamise või Teenuse kasutajale toote tagastamisega seotud kulud katab Teenuse kasutaja.

9. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

9.1 E-poest müüdud toodetele kehtib võs §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

10. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE

10.1 Mopeedautod OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Mopeedautod OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

10.2 Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks.

10.3 Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud Teenuse osutajale teatavaks saanud Teenuse kasutaja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Teenuse kasutajale.

10.4 Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvalist SSL andmesidet, ja MasterCard SecureCode ning Verified by Visa turvasüsteeme.

10.5 Teenuse osutaja sisestatud kaardi andmeid ei näe. Tehingu tegemiseks suunatakse kaardi valdaja Maksekeskuse (Maksekeskus AS www.maksekeskus.ee) turvalisesse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete sisestus kaardi valdaja poolt Maksekeskuseserveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Maksekeskuse paiknevas serveris.

10.6 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.

10.7 Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Teenuse kasutaja tellimuse kohta – tellija ees ja perekonnanimi või/ja firmanimi, tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, e-maili aadress, aadress, tarnimise viis, kasutatud makseviis, E-poe Kasutuslepinguga nõustumine, müügipakkumiste saatmisega nõustumine, elektronposti aadressil vabatekstina sisestatud märkused.

10.8 Isikuandmeid töötleb Mopeedautod OÜ, Kadaka tee 52e, 12915 Tallinn, registrikood 14236605.

10.9 Teenuse kasutaja isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Teenuse kasutajale edastatakse transporditeenust osutavale ettevõttele.

10.10 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.

10.11 Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

10.12 Teenuse osutaja jätab endale õiguse edastada Teenuse kasutajat puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub Teenuse kasutaja või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.

10.13 Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik
veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

10.14 Teenuse kasutaja andmed saadetakse Teenuse osutaja raamatupidajale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

10.15 Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.

10.16 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

10.17 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud linnukesega ära vastava nõusoleku kasutajaks registreerumise lehel.

10. VASTUTUS

10.1 Teenuse osutajal lasub vastutus toote müügihinna ulatuses. Teenuse osutaja ei võta vastutust defektiga toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

10.2 Teenuse kasutaja kohustub kasutama E-poe teenust üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.

10.3 Teenuse kasutaja vastutab ise kõikide kasutamist eeldavate seadmete tarkvara andmesidesüsteemide muretsemise ja korrashoidmisega seotud ning samuti muude E-poe Teenuse kasutamisest põhjustatud kulutuste eest.

10.4 Teenuse kasutaja vastutab täielikult E-poe Kasutuslepingu tingimuste vastasest ning seaduse või heade tavade vastasest E-poe kasutamisest tekkinud kahjude eest Teenuse osutajale, teistele Teenuse kasutajatele või kolmandatele isikutele.

11. ERIMEELSUSED

11.1 E-poe Kasutuslepingust tulenevad erimeelsused Teenuse kasutaja ning Teenuse osutaja vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Harju Maakohtus.

12. KASUTAMISTINGIMUSED

12.1 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.

12.2 Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun e-poe kasutustingimustega”, nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.